Wednesday , June 19 2019
Breaking News

बहराइन मा यसरि च्यातियो अञ्जली अधिकारीको पछ्यौरी (भिडियो)

नेपाली क्लब बहराईनले आयोजना गरेको “नेपाली सांगीतिक साँझ- २०१९” को लागि नेपालदेखी आमन्त्रित राष्ट्रिय स्तरका कलाकारहरु बहुचर्चित गायिका अन्जु पन्त, मोडेल तथा नायिका अन्जली अधिकारी, मौलिक लोक तथा दोहरी गायक प्रसाद खप्तरि मगर ज्यु बहराइन आउनु भएको थियो ।

अञ्जली अधिकारी ले धेरै गीत मा निर्ते गरि हेर्न आउनु हुने सबै बहराइन बासी लाई भर पुर मनोरञ्जन दिनु भयो भने गायिका अन्जु पन्त ले पनि धेरै गीत गाई सबै लाई मनोरञ्जन दिनु भएको थियो हेर्नुहोस जस्ताको तस्तै भिडियो :

Loading...
Loading...

Check Also

बलात्कारी,चोरी,जड्या देखि अन्य भयानक अघोर बाबालाई आरोप लागेपछि छिमेकीहरु बाबाकै पक्षमा सडकमा!मिडियाको मास्टरप्लान असफल

FacebookPinterestTwitterLinkedinअघोर बाबालाई बलात्कारीको आरोप लागेपछि सारा छिमेकी सडकमा आएका छन।उनीमाथि लागेको आरोप झुटो भएको प्रमाणित …