Wednesday , June 19 2019
Breaking News

बालिका हराएको सूचना ! छोरी सम्झेर १ सेयर गरिदिनुहोला ! १ सेयर ले छोरी भेटिन सक्छिन !

बहिनी हराएको सुचना। serious_post सुर्योदय न.पा. १( साबिक गोर्खे ५) कि अन्दाजी १३/१४ बर्षिय कक्षा ९ मा पढ्ने हाम्री प्यारी बहिनी श्रेया कटुवाल यहि सोमबार जेठ ६ गते काठमान्डौ बसुन्धरा बाट बिध्यालय जान्छु भनी हिडेको मा बाटै बाट हराएको र हाल सम्म सम्पर्क मा न आएको हुदा देख्न हुने महानुभाव ले मेरो नं 9862656750 र 9804967450 मा सम्पर्क गरिदिन हुन अनुरोध छ। बहिनी कहि कतै भए चाडो सम्पर्क मा आउ। pal 1 सेयर गरेर सहयोग गरिदिनुहोला

!

Loading...
Loading...

Check Also

गार्डलाई फसाउन यी मोडलले आफ्नो लुगा आफै खोलिन्, धन्न सिसीटिभीमा सबै कैद भयो (भिडियो हेर्नुस)

FacebookPinterestTwitterLinkedinभारत : नशाको तालमा पुलिसकै अगाडि कपडा खोलेर हंगामा गर्ने मोडल मेघा शर्माको भिडियो सार्वजनिक …